FIXERSPRAY 150ml

125,00 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 125,00 

Na stanie

SKU: 72290 Kategorie: , ,
Opis

Dermacolor Fixing Spray to specjalistyczny preparat z serii Dermacolor Camouflage System do utrwalania makijażu twarzy i ciała. Utrwalacz sprawia, że make-up staje się wodoodporny i odporny na ścieranie. Spray przywraca naturalny blask skórze, na którą nałożono kamuflaż. Zastosowanie: nanosić bardzo małą mgiełką z odległości ok. 20-30 cm, chronić oczy. Produkt zawiera filtr ochronny US-SPF 25/SPF 20 i dlatego nie nadaje się do sesji zdjęciowych.

Informacje dodatkowe
Marka

Pojemność

Wysyłka i dostawa

Dostawa i Wysyłka

W naszej hurtowni kosmetycznej dbamy o to, aby zamówienia były realizowane sprawnie i terminowo. Oferujemy różne opcje dostawy, aby dostosować się do Twoich potrzeb.

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 staramy się wysyłać tego samego dnia roboczego. Standardowy czas dostawy wynosi od 1 do 3 dni roboczych, w zależności od wybranej formy wysyłki i lokalizacji odbiorcy.

Opcje dostawy

Oferujemy wysyłkę za pośrednictwem:

  • Firm kurierskich InPost
  • Paczkomatów InPost
  • Odbioru osobistego w naszej siedzibie
  • Na terenie Warszawy i okolic dostarczamy zmówienia również za pośrednictwem naszych przedstawicieli handlowych. Zapraszamy do kontaktu.

Koszt dostawy jest uzależniony od wagi i wartości zamówienia – szczegółowe informacje znajdziesz w koszyku podczas składania zamówienia.

Śledzenie przesyłki

Po nadaniu paczki otrzymasz numer śledzenia, dzięki któremu będziesz mógł na bieżąco sprawdzać status swojego zamówienia.

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 300 zł oferujemy darmową wysyłkę na terenie kraju.

Jeśli masz pytania dotyczące dostawy, skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy!